Çağdaş Öncü Lisesi MUN Kulübü öğrencileri MUNTR EuroAsia 2017'de

Çağdaş Öncü Lisesi MUN Kulübü öğrencileri MUNTR EuroAsia 2017'de

Çağdaş Öncü Lisesi MUN Kulübü öğrencileri MUNTR EuroAsia 2017 Konferansındaydı.

 

 

Özel Çağdaş Öncü Okulları Anadolu ve Fen Lisesi Model Birleşmiş Milletler (MUN) kulübü 22 öğrencisi ile 24-27 Kasım 2017 tarihlerinde Model Birleşmiş Milletler Derneği tarafından düzenlenen MUNTR EuroAsia 2017 konferansına katılmışlardır.

 

Birleşmiş Milletler Derneği tarafından belirlenen komitelerde öğrencilerimiz temsil ettikleri ülkeleri başarı ile savunup delege olarak aktif rol almışlar, tartışmalara liderlik etmişler, yasa tasarıları geçirmişler ve geçen diğer yasa tasarılarına fikir ve önerileriyle katkı sağladı.

 

Konferansta DISEC ( Disarmament and International Security Committee) Komitesi’nde Suriye Arap Cumhuriyeti delegesi olan 9. Sınıf Fen Lisesi öğrencimiz Eren Erdoğan oturumlarda gösterdiği performansı ve akademik katkısından dolayı komite yöneticileri tarafından Teşekkür ile onurlandırılırken, G77 (Group of Seventy-Seven ) Komitesi’nde Suriye Arap Cumhuriyeti delegesi olan 10. Sınıf Fen Lisesi öğrencimiz Aslı Samsa tartışmalarda öne çıkan performansı sebebiyle ‘Outstanding Delegate’ ödülünü aldı.

 

Copyrights © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed by SİS
info@cagdasoncuokullari.k12.tr · 0224 232 34 00